سفر بازیابی خلاقیت

راه هنرمند، سفری به درون خویشتن

راه هنرمند جولیا کامرون سالهاست که الهام‌بخش و راهنمای انسان‌ها برای اتصال دوباره به خلاقیت درونی‌شان است. راه هنرمند، سفری ۹۰ روزه برای کشف و رهایی هنرمند درونتان است تا بتوانید زندگی درخشانی را تجربه کنید.

اشتباه نکنید! راه هنرمند فقط مختص هنرمندان نیست؛ بلکه برای همهٔ ماست. به‌زودی می‌فهمید که همهٔ ما هنرمند و خلاقیم. به‌هرحال تک‌تک ما هر روز درحال خلق زندگی خودمان هستیم.

این مسیر برای شماست، اگر:

  • نسبت‌به کسانی که مشغول انجام کارهایی هستند که شما دوست دارید، احساس حسادت می‌کنید یا اینکه به خودتان می‌گویید: فقط اگر می‌توانستم آن کار را انجام بدهم …
  • فکر می‌کنید برای اینکه کار موردعلاقه‌تان را شروع کنید دیر شده یا به پول بیشتری نیاز دارید.
  • خودتان را متقاعد کرده‌اید که رویاهایتان به‌اندازهٔ کافی معقول و منطقی نیستند.
  • نگران این هستید که خانواده و فامیل درباره‌تان چه می‌گویند اگر دنبال علاقهٔ واقعی‌تان بروید و کاری را انجام دهید که واقعا عاشقش هستید.

خرید کتاب راه هنرمند از سایت ایران کتاب

با کد تخفیف mhavaee

۲۰درصد تخفیف هدیهٔ شماست که می‌خواهید پا در سفر بازیابی خلاقیتتان بگذارید.

چرا باید در دورهٔ راه هنرمند شرکت کنیم؟

من مائده حوایی هستم. مربی شما در مسیر بازیابی خلاقیتتان.

همهٔ ما مسیر رشد شخصی خودمان را داریم و از کوه خودمان بالا می‌رویم. من هم مثل شما همچنان در مسیر خلاق خودم قدم برمی‌دارم. این مسیر را پایانی نیست.

من با کمک تجربیات خودم از سال ۱۳۹۳ تاکنون در زمینهٔ رشد فردی و بعد از آن مطالعهٔ عمیق آموزه‌های جولیا کامرون در زمینهٔ بازیابی خلاقیت و آشتی با هنرمند درون، می‌توانم در یادگیری آموزه‌های کتاب راه هنرمند و انجام تمرین‌های آن، به شما کمک کنم.

اگر دوست دارید دربارهٔ دوره‌های بازیابی خلاقیت راه هنرمند، اطلاعات کامل‌تری کسب کنید، روی دکمهٔ زیر کلیک کنید.

به پادکست راه هنرمند گوش دهید

از پادکست راه هنرمند با هر مبلغ دلخواه، حمایت مالی کنید

مطالبی دربارهٔ راه هنرمند در وبلاگ من بخوانید

معجزه‌ای به نام نوشتن

نوشتن معجزه می‌کند. این را کسی می‌گوید که ساعت‌های زیادی از زندگی‌اش به نوشتن سپری شده است. معجزه‌های نوشتن نصیب کسانی می‌شود که پیوسته می‌نویسند.

ادامه مطلب »