about me

نویسنده آنلاین و مربی دوره‌های خلاق

من نویسنده تمام وقت هستم. این لقب را از زمانی که نوشتن و خواندن به کار تمام‌وقت من تبدیل شد، برای خودم برگزیدم.

علاقه اصلی من نوشتن درباره کتاب‌ها (معرفی، خلاصه، مرور کتاب) در زمینهٔ رشد فردی و خلاقیت است.

از سال ۹۷ تاکنون، معرفی کتاب‌های متعددی را در وب‌سایت زومیت (بزرگ‌ترین رسانه‌ی فناوری فارسی‌زبان در ایران) نوشته‌ام. این پروفایلم در زومیت است. همچنین سابقهٔ نوشتن معرفی برای چند کتاب داستانی در ایران کتاب را دارم.

علاوه بر نوشتن معرفی کتاب، علاقهٔ زیادی به رشد فردی و کمک به دیگران در این زمینه دارم. در این راستا اولین دوره بازیابی خلاقیت را بر اساس کتاب راه هنرمند جولیا کامرون در مهرماه ۹۸ برگزار کردم. این دوره، تدریس مطالب کتاب راه هنرمند برای بازیابی خلاقیت و یافتن رسالت فردی و انجام تمرین‌های آن به‌صورت گروهی است. برگزاری دوره راه هنرمند، هر فصل تکرار می‌شود.

شبکه‌های اجتماعی:

من آماده خدمت‌رسانی در زمینه وبلاگ‌نویسی برای کسب‌وکارها به‌ویژه مرور و خلاصه نویسی کتاب‌ها هستم. به این منظور به آی‌دی تلگرام من

mhavaee

پیامی بفرستید. یا به ایمیل من ایمیل دهید:

maedehavaee {at} gmail.com

من مشتاق همکاری با وب‌سایت‌هایی هستم که به هر شکل در جهت ترویج کتاب‌خوانی فعالیت می‌کنند.

آگاهی از درون خویشتن، همیشه برایم جذاب‌ترین سفر زندگی بوده است. تا این لحظه از مسیر خودشناسی دست برنداشته‌ام و نویسندگی را در هماهنگی با این مسیر یافته‌ام. من با نوشتن جان تازه می‌گیرم و هربار زوایای تازه‌ای از وجود خودم را کشف می‌کنم. نوشتن آنقدر جذابیت دارد که می‌تواند هم شغل و هم تفریح و هم سرگرمی هر کسی باشد.

عاشق کتاب‌ها هستم و معتقدم هیچ‌گاه چیزی جای آن‌ها را برای انسان‌ها پر نخواهد کرد. باید کتاب بخوانیم تا به این فهم برسیم که هیچ چیز نمی‌دانیم.

گذشته من

اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۱ زندگی زمینی‌ام آغاز شد. از زمانی که یادم می آید نوشتن را دوست داشتم. دفترها و سررسیدهایم همیشه پر از خاطرات روزانه بود. داستان هم می نوشتم و برایش تصویر خلق می‌کردم. گاهی هم شخصیت‌های کارتون‌ها را نقاشی می‌کردم و در خیالم با آن‌ها همسفر می‌شدم.

تفریح مهم و اصلی من در کودکی، خواندن کتاب های داستان بود. وقتی بزرگ شدم فکر کردم کار مهمی نبوده و دانشگاه‌رفتن و درس‌خواندن مهم‌تر از مطالعهٔ مستمر کتاب‌ها است. با همین نگرش، چند سالی از مطالعه دور ماندم. اما همچنان نوشتن همه جا همراه من بود.

امروز من

از سال ۱۳۹۳ که نوشتن، خواندن، مطالعهٔ جدی و یادگیری مهارت‌ها را به‌لطف متمم و محمدرضا شعبانعلی بر هر چیزی حتی تحصیلات دانشگاهی مقدم دانستم، زندگی باکیفیت‌تری را تجربه می‌کنم که با رضایتی درونی همراه است.

از همین سال بود که خودم را دوباره شناختم و سفر جدید و هیجان‌انگیز خودشناسی را به‌طور جدی با استاد بزرگوارم دکتر رحیم کسایی و همسفران خوبم آغاز کردم. این سفر همچنان ادامه دارد و باعث گرفتن تصمیم‌های مهم و تغییرات بزرگی در من شده است.

درحال حاضر بر آموزه‌های جولیا کامرون و بازیابی خلاقیت تمرکز دارم.

به موسیقی و نوازندگی پیانو علاقهٔ فراوانی دارم و پیانو را در سطح متوسط می‌نوازم. اگر دوست داشتید پیانوهایم را گوش کنید، به کانال تلگرام من با آی‌دی mhavaeepiano بروید.

اکنون چه می‌کنم

مدیر وب سایت نویسنده‌ی تمام وقت هستم. اینجا وب سایت شخصی و کاری من است که از طراحی تا تولید محتوای آن برعهدهٔ خودم است. کانال تلگرامی نویسنده تمام‌وقت را نیز با محتواهایی در زمینه‌ی کتاب‌ها، خلاقیت، نویسندگی و خودشناسی به‌روز رسانی می‌کنم.

 

سال ۹۶ روی سایت فرادرس آموزشی در زمینه بازاریابی محتوا منتشر کردم.

از تیرماه ۹۷ تاکنون عضو تحریریه سایت زومیت هستم. این پروفایل من در زومیت است. می‌توانید تمام مطالبی را که آنجا نوشته‌ام، بخوانید.

 

تلاش می‌کنم تا درکار نویسندگی در فضای آنلاین از اطلاعات فنی‌ام نظیر وردپرس، بازاریابی محتوا و سئوی مطالب بهترین استفاده را بکنم.

 

دوره‌های فصلی سه‌گانهٔ راه هنرمند را در تلگرام برگزار می‌کنم. در این دوره‌ها به همسفرانم کمک می‌کنم ازطریق ابزارهای خلاق، با کودک درونشان ارتباط درستی برقرار کنند و به علاقه‌ها و رویاهایشان بپردازند. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره‌ها روی دکمه زیر کلیک کنید.

en_USEnglish