ماجرای بخش معرفی کتاب در سایت فناوری زومیت

شاید دیدن قفسه‌های بلند و طولانی کتاب به شما هم مانند من حس خوبی می‌دهد. این حس را من از دوران کودکی با خود آورده‌ام.
یکی از امن‌ترین و جذاب‌ترین مکان برای من اتاق کتابخانه بود. اتاقی با طاقچه‌های خیلی بلند که با چوب طبقه‌گذاری شده و مملو از کتاب بود. ساعت‌ها می‌نشستم و کتاب می‌خواندم و خسته نمی‌شدم.

وقتی پیشنهاد اضافه کردن بخش معرفی کتاب را به مدیران سایت زومیت دادم، با استقبالشان روبه‌رو شدم. خیلی خوشحال بودم چون می‌توانستم در این بخش فعال بشوم و به آرزوی دیرینه‌ام که کار نویسندگی در زمینه‌ی کتاب بود برسم. کتاب‌هایی که تا کنون در این بخش معرفی کرده‌ام، بیشتر در زمینه‌ی رشد شخصی و کسب‌وکار و کارآفرینی است. وقتی می‌خواهم کتابی را معرفی کنم، باید اطلاعات کامل و جامعی از آن به‌دست آوردم. حتی بخش‌های مهمی از آن‌را بخوانم.

از وقتی که این‌کار را انجام می‌دهم، تعداد کتاب‌هایی که شناخته‌ام، نویسنده‌هایی که باهاشان آشنا شده‌ام و مطالبی که در زمینه‌های مختلف یاد گرفته‌ام، بیشتر شده است. چه چیز می‌تواند از این بهتر باشد که آدم ضمن کسب درآمد و شغل، به رویاهایش هم بپردازد و همیشه با کتاب (منظورم با آن چیزی که مورد علاقه‌اش است) سروکار داشته باشد؟

فکر می‌کنم تا این لحظه که حدود ۶ ماه است به‌کار نویسندگی تمام وقت مشغولم، هیچ چیز به اندازه‌ی نوشتن مطلب در مورد کتاب و معرفی کتاب به من لذت و آرامش نداده است. شاید این یک موهبت الهی بود که توانستم بعد از آن‌همه سردرگمی به علاقه‌ی اصیل خودم که از کودکی با من عجین بوده، برسم و آن‌را تبدیل به شغل خودم بکنم.

برای مطالعه تمام مطالب من در وب سایت زومیت می‌توانید روی این لینک کلیک کنید یا در وب‌سایت از قسمت نویسنده‌ها اسم من را انتخاب و جستجو کنید.

علاقمندم که با ناشران و وب‌سایت‌هایی که نیاز به معرفی کتاب حرفه‌ای و قوی دارند، آشنا شوم و برایشان معرفی کتاب بنویسم. اگر ناشری را می‌شناسید، لطفا به من معرفی کنید. با سپاس

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۶ Comments

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *