ماجرای بخش معرفی کتاب در سایت فناوری زومیت

شاید دیدن قفسه‌های بلند و طولانی کتاب به شما هم مانند من حس خوبی می‌دهد. این حس را من از دوران کودکی با خود آورده‌ام.
یکی از امن‌ترین و جذاب‌ترین مکان برای من اتاق کتابخانه بود. اتاقی با طاقچه‌های خیلی بلند که با چوب طبقه‌گذاری شده و مملو از کتاب بود. ساعت‌ها می‌نشستم و کتاب می‌خواندم و خسته نمی‌شدم.

وقتی پیشنهاد اضافه کردن بخش معرفی کتاب را به مدیران سایت زومیت دادم، با استقبالشان روبه‌رو شدم. خیلی خوشحال بودم چون می‌توانستم در این بخش فعال بشوم و به آرزوی دیرینه‌ام که کار نویسندگی در زمینه‌ی کتاب بود برسم. کتاب‌هایی که تا کنون در این بخش معرفی کرده‌ام، بیشتر در زمینه‌ی رشد شخصی و کسب‌وکار و کارآفرینی است. وقتی می‌خواهم کتابی را معرفی کنم، باید اطلاعات کامل و جامعی از آن به‌دست آوردم. حتی بخش‌های مهمی از آن‌را بخوانم.

از وقتی که این‌کار را انجام می‌دهم، تعداد کتاب‌هایی که شناخته‌ام، نویسنده‌هایی که باهاشان آشنا شده‌ام و مطالبی که در زمینه‌های مختلف یاد گرفته‌ام، بیشتر شده است. چه چیز می‌تواند از این بهتر باشد که آدم ضمن کسب درآمد و شغل، به رویاهایش هم بپردازد و همیشه با کتاب (منظورم با آن چیزی که مورد علاقه‌اش است) سروکار داشته باشد؟

فکر می‌کنم تا این لحظه که حدود ۶ ماه است به‌کار نویسندگی تمام وقت مشغولم، هیچ چیز به اندازه‌ی نوشتن مطلب در مورد کتاب و معرفی کتاب به من لذت و آرامش نداده است. شاید این یک موهبت الهی بود که توانستم بعد از آن‌همه سردرگمی به علاقه‌ی اصیل خودم که از کودکی با من عجین بوده، برسم و آن‌را تبدیل به شغل خودم بکنم.

از اینجا می‌توانید تمام معرفی کتاب‌های مرا در سایت زومیت ببینید.

علاقمندم که با ناشران و وب‌سایت‌هایی که نیاز به معرفی کتاب حرفه‌ای و قوی دارند، آشنا شوم و برایشان معرفی کتاب بنویسم. اگر ناشری را می‌شناسید، لطفا به من معرفی کنید. با سپاس

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

0 0 رای‌ها
Article Rating
مشترک شوید
هشدار
guest
6 Comments
قدیمی‌ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخوردها
دیدن همهٔ دیدگاه‌ها
سید شهاب کاظمینی
سید شهاب کاظمینی
4 سال‌ها گذشته

سلام
خیلی روان و ساده و جذاب مینویسید
مطالب را خواندم. بخش معرفی کتاب هم عالی هست
موفق باشی

موفق شوید
4 سال‌ها گذشته

بسیار عالی.

رسول احمدپناه
4 سال‌ها گذشته

من بخش کتاب های شما را در انبود فید هایی که از زومیت دارم دنبال میکنم و این کار شما برای پیدا کردن محتوا خوب و رساندن ارزش خواندن آن ها به ما بسیار ارزشمند هست . امید وارم خیلی جدی تر بخش کتاب رو دنبال کنید .

6
0
لطفاً نظر بگذارید، اگر نظرات خود را می‌پسندید!x